Реклама

Оновлений Google Photo отримав цікаві можливості

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні, оновлений Google Photo отримав цікаві можливості. Новий інтерфейс повинен спростити і розширити можливості для редагування ваших зображень

Компанія Google представила велике оновлення для одного зі своїх найпопулярніших додатків сервісів – Google Фото. Пошуковий гігант випустив новий призначений для користувача інтерфейс редактора для Google Фото на Android.

Крім нового редактора, компанія також додає нові функції. Оновлення додає нову вкладку «Пропозиції» в меню редагування фотографій. Вона може автоматично вносити правки в фотографії.

Як уже згадувалося, призначений для користувача інтерфейс став іншим, але при цьому інтуїтивно зрозумілим. Ви можете вносити свої власні зміни в фотографію. Якщо з якої-небудь причини вас не влаштовують робота штучного інтелекту Google, просто відредагуйте зображення самостійно. Функція «Пропозиції» автоматично коригує деякі аспекти зображення. Вона змінює рівні яскравості, контрастності, а також налаштовує портретні ефекти. Вона також покращує зображення і має функцію Color Pop. Ця функція робить фон чорно-білим і зберігає колір об’єкта.

Google заявляє, що в майбутньому в додатку Google Фото на пристроях Pixel з’явиться більше функцій. Хоча компанія говорить «пристрою Pixel», ми не здивуємося, побачивши ці функції пізніше для всіх телефонів Android.

Google також представив нову функцію портретного освітлення, яка є в нових смартфонах Pixel. Він може регулювати освітлення осіб на портретах. За заявою компанії, його можна застосувати до фотографій, які були зняті в портретному режимі.

Рекомендуємо: Додаток Google Maps Отримав Темний Режим.

Джерело: Twitter

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо найпопулярнішу шахрайську схему в Україні

Інформації про шахрайські дії зараз є дуже багато, оскільки велика частина життя кожного з нас проходить в онлайн-режимі. Особливо...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -