Реклама

OpenAI розширює доступ до GPT-4 Turbo, обіцяє «більш прямі» відповіді

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

OpenAI відкриває доступ до своєї моделі ChatGPT-4 Turbo, що дозволяє будь-кому з платною підпискою ChatGPT використовувати останню модель від компанії, яку підтримує Microsoft.

Покупці GPT Plus, Team і Enterprise отримають доступ, а доступ API для розробників підтримуватиметься й надалі.

Цікаво: «Штучний інтелект» в камерах смартфонів та його користь.

«Під час написання за допомогою ChatGPT відповіді будуть більш прямими, менш багатослівними та використовуватимуть більш розмовну мову», — йдеться в повідомленні OpenAI у четвер на X.

Раніше GPT-4 Turbo був доступний лише для розробників або тих, хто має підписку на Copilot для Microsoft 365 , яка орієнтована на компанії, які платять 30 доларів США на місяць.

Згідно з веб-сайтом компанії, OpenAI випустила п’ять версій GPT-4 Turbo . Чотири найновіші варіанти GPT були навчені на даних до грудня 2023 року, тоді як перша версія GPT-4 Turbo та низка моделей GPT-4 були навчені лише на даних, отриманих лише до квітня 2023 року.

Однак OpenAI був хитрий щодо того, на яких даних навчаються його моделі. Через день після того, як генеральний директор YouTube заявив, що OpenAI Sora використовує відео YouTube, було б « явним порушенням », у звіті NYT стверджувалося, що OpenAI використав мільйони годин відео YouTube для навчання своїх моделей (хоча, як повідомляється, Google зробив те саме).

Цікаво: Відомо, як увімкнути штучний інтелект Google у пошуковій системі.

Цього тижня OpenAI знову звинуватили в тому, що він більше не є таким відкритим . The Information повідомила в четвер, що OpenAI звільнив двох співробітників своєї команди безпеки через передбачувані витоки. Що саме могло статися витоком, однак невідомо, і незрозуміло, що OpenAI взагалі може вважати «витоком».

У лютому MSPowerUser повідомив , що OpenAI хоче найняти « інсайдерського дослідника ризиків » з досвідом кібербезпеки для «зміцнення нашої організації проти внутрішніх загроз безпеки» та «просування культури безпеки», припускаючи, що OpenAI міг прагнути запобігти будь-яким майбутнім витокам технологій . Повідомлення потім було видалено.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Офіційні зображення, ціна та деякі характеристики смартфона Moto G Stylus 2021

Сьогодні на сайті Slashleaks були опублікувані офіційні зображення, ціна та деякі характеристики смартфона Moto G Stylus 2021 (кодова назва...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -