Реклама

OPPO анонсували платформу з автоматизованим виявленням COVID-19

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні, на конференції INNO DAY 2020,  OPPO анонсували платформу з автоматизованим виявленням COVID-19, яка допоможе в боротьбі з пандемією.

За даними OPPO, платформа використовується для виявлення випадків коронавірусу та має точність 99,67%. Пояснення щодо того, як проводиться діагностика, немає, але OPPO заявляє, що система буде відкрита для закладів охорони здоров’я, щоб вони могли розробляти швидші та ефективніші скринінгові інструменти, які можуть допомогти у боротьбі з пандемією.

OPPO анонсували платформу з автоматизованим виявленням COVID-19

OPPO – не єдина технологічна компанія, яка розробила способи допомоги у боротьбі з COVID-19. Google і Apple спільно створили систему сповіщень про експозицію, яка допомагає відстежувати контакти. Додаток (для Android) або функція (iOS) повідомлятиме користувачів, які потрапили під вплив когось, хто страждав на COVID-19.

Користувачі, які підписуються на послугу, отримають випадковий ідентифікатор, створений для їх пристрою. З міркувань безпеки ID змінюється кожні 10-20 хвилин. Використовуючи Bluetooth, ваш телефон взаємодіє з іншими пристроями та обмінюється цими ідентифікаторами та періодично перевіряє, чи не пов’язаний якийсь із ідентифікаторів, з якими він контактував, з ідентифікатором користувача, який отримав позитивний тест. Якщо є збіг, ви отримуєте сповіщення та вказівки, як захищатися.

Читайте також: OPPO анонсували нову концепт-програму CybeReal.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відомо, чи може банкомат видати фальшиві купюри

Банкомат сприймається усіма користувачами, як надійне місце для грошей. Усі впевнені, що в ньому не може бути підробок. Але...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -