OPPO Find X3 отримає 10-бітну підтримку кольорів

Останні Новини

Компанія OPPO, на виставці OPPO INNO DAY 2020, розкрила деталі деяких майбутніх флагманських телефонів. Зокрема, компанія повідомила, що смартфон OPPO Find X3 отримає 10-бітну підтримку кольорів, а також буде оснащений повною кольоровою гамою DCI-P3.

Дана технологія отримала назву “повна система керування кольором”. OPPO говорить про те, що це перша система управління кольором Android із такою продуктивністю. Загалом, на ринку уже є представлені пристрої, які називають “10-бітними”, але по факту вони є “8 + 2-бітними” або “8-бітними + FRC”. В випадку майбутнього смартфона OPPO Find X3, компанія OPPO для калібрування підвищить точність за допомогою нижчого коефіцієнта JNCD 0,4.

Рекомендуємо: Sony PlayStation 5 з’являється у Європі.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Известно, почему мессенджер от Lifecell не набирает популярности среди украинцев

Стаття доступна українською...Нет необходимости в представлении компании Lifecell, поскольку она входит в тройку крупнейших мобильных операторов Украины. Также известно,...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -