Реклама

OPPO та iQOO презентували нові технології швидкісної зарядки

Останні Новини

На ChinaJoy 2020 OPPO та iQOO презентували нові технології швидкісної зарядки.
Серпень почався із новинок в розділі швидкісних зарядок, зокрема від компаній OPPO та iQOO. Сьогодні, власне відбулась сама презентація нової технології зарядки на одній з найбільших конференцій – ChinaJoy. Такі конференції найчастіше проводяться в Китаї і базуються на цифрових розвагах та іграх.

Першими, технологію швидкісної зарядки, презентували iQOO. Потужність їхньої зарядки сягає 120 Вт.

OPPO та iQOO презентували нові технології швидкісної зарядки

OPPO з свого боку теж представила 125 Super Flash Charge. Під час демонстрації своєї новинки, компанія стверджувала, що вони в змозі зарядити на 41% акумулятор (ємністю 4000 мАг) за 5 хвилин, що досить швидко. Пристрій може підтримувати VOOC, SuperVOOC, PPS, PD і протоколи Quick Charge, та вхід струму 12,5А.

OPPO та iQOO презентували нові технології швидкісної зарядки

Як стало відомо,у серпні цього року iQOO випускає новенький смартфон, який, можливо, використовується у ChinaJoy для демонстрації гаджетів, з підтримкою швидкісної зарядки 120 Вт, може стати новим телефоном.

Рекомендуємо: Компанія Oppo Випустили Нові Навушники.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Как защитить свой смартфон от интернет-злоумышленников

Сегодня представить жизнь без смартфонов невозможно, так как они тесно вошли во все сферы нашей жизни. В соответствии с...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -