Oppo запатентували смартфон з екраном назовні

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні з’явилася інформація, що Oppo запатентували смартфон з екраном назовні. Відповідною інформацією поділився портал LetsGoDigital. Згідно інформації, отриманої від них, компанія Oppo запатентувала смартфон, схожий на Moto Razr 2019 і трошки на Huawei Mate X.

Oppo запатентували смартфон з екраном назовні

Всесвітня організація інтелектуальної власності схвалила відповідний патент і тому нам варто очікувати, що в найближчий час може з’явитися смартфон з таким дизайном.
Команда LetsGoDigital створила відповідну тривимірну модель пристрою.

Oppo запатентували смартфон з екраном назовні

Така форма смартфона дозволить його використовувати навіть тоді, коли він буде в складеному стані. Потрійна камера смартфона може використовуватися як для селфі так і для відеодзвінків.

Oppo запатентували смартфон з екраном назовні

Також цей пристрій отримав датчик, який визначає кут між двома корпусами, а ще розміщення смартфона в просторі. В той же час, операційна система буде автоматично налаштовувати інтерфейс, відповідно з орієнтацією дисплея. В складеному стані частини корпуса будуть утримуватися магнітами.

На даний момент невідомо, коли відбудеться реліз смартфона, але в будь-якому випадку, його варто чікувати.

Рекомендуємо: Oppo патентує смартфон із повзунковим механізмом.

Джерело: LetsGoDigital

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Украинцам назвали 5 причин, почему необходимо удалить соцсети

Стаття доступна українською....В Украине большинство людей активно пользуется социальными сетями и если раньше таких было несколько, то сейчас основной...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -