Опублікувано рейтинг “самих плавних” оболонок на базі операційної системи Android

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Розробниками популярного бенчмарка Master Lu було опублікувано рейтинг “самих плавних” оболонок на базі операційної системи Android, а також найпродуктивніших смартфонів. Дані справедливі для періоду часу з 1 січня по 31 грудня 2020 року, а всі смартфони, що потрапили в рейтинг, були протестовані не менше 100 разів.

Опублікувано рейтинг "самих плавних" оболонок на базі операційної системи Android

За оцінкою Master Lu, оболонка ColorOS розробки Oppo отримала звання «Самого плавного інтерфейсу 2020 року». У минулому році Oppo випустила ColorOS 11, яка принесла з собою новий дизайн, нові можливості для користувача інтерфейсу, зробивши оболонку ще більш плавною і швидкою.

У списку найбільш продуктивних смартфонів минулого року перше місце займає Huawei Mate 40 Pro +, який побудований на базі 5-нанометровій однокристальної системи Kirin 9000. Решта смартфони побудовані на базі Snapdragon 865 і Snapdragon 865+. У п’ятірку лідерів увійшли Asus ROG Phone 3, Redmi K30S Commemorative Edition, Galaxy Note 20 Ultra і Xiaomi Mi 10.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Компанія Fossil анонсувала cмарт-годинник Gen 5E

Компанія Fossil є одним з найбільших гравців ринку розумних годинників, хоча вона випускає продукцію під безліччю модних брендів, тому...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -