Реклама

Опублікована фотографія із включеними смартфонами iPhone 12 і Huawei Mate 40 Pro

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ресурс Huawei Central роздобув в китайській соціальній мережі Weibo інформацію стосовно нових смартфонів Apple та Huawei. На Weibo була опублікована фотографія із включеними смартфонами iPhone 12 і Huawei Mate 40 Pro.

Опублікована фотографія із включеними смартфонами iPhone 12 і Huawei Mate 40 Pro

Компанія Apple вже підтвердила, що 13 жовтня відбудеться велика осіння прес-конференція, присвячена анонсу апаратних новинок. Саме в цей день очікується анонс лінійки смартфонів iPhone 12. Що стосується лінійки Huawei Mate 40, яка, за чутками, теж буде включати чотири моделі, то її анонс повинен відбутися також на наступному тижні, 15 жовтня. Дана інформація з’явилася в офіційному каналі компанії в популярному мессенджере WeChat.

Судячи з фотографії, Huawei Mate 40 Pro отримає екран з дуже вузькими рамками і досить великим прямокутним вирізом під здвоєну фронтальну камеру в лівому верхньому кутку дисплея. Що стосується iPhone 12, то його екран має виріз ще більшого розміру. З огляду на те, що до презентації обох флагманських лінійок залишаються лічені дні, досить дивно, що їхні реальні фотографії ще не заполонили Мережу. Однак варто додати, що смартфон, який видається за Huawei Mate 40 Pro, дуже схожий на Huawei P40 Pro, а так званий iPhone 12 виглядає майже як iPhone 11.

Рекомендуємо: Смартфон IPhone 12 Pro Не З’явиться В Продажі В Жовтні.

Джерело

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Канадська компанія перетворила велосипед в електричний снігохід

Можливо хтось колись задавася питанням "Як перетворити велосипед в електричний снігохід?". Як виявилося, це досить легко зробити. Канадська компанія...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -