Реклама

Опубліковані альтернативні логотипи Google Stadia

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні в мережі були опубліковані альтернативні логотипи Google Stadia. Всі представлені нижче логотипи опублікував директор з дизайну та брендингу Stadia Жан-Лу Рену.

Як поділився IveGotHam у підредакторі Stadia , незалежний директор з дизайну Жан-Лу Рену публічно поділився деякими ідеями процесу роботи з Google та Google Creative Lab для формування бренду Stadia.

Серед таких речей, як пояснення "яскравих апельсинів" та "глибокої сливи" Stadia - очевидно, вибраних для "викликання почуття химерності та хвилювання", ми знаходимо кілька ранніх та альтернативних ілюстрацій логотипу Stadia та навіть основних кольорів, які він використовує.

Опубліковані альтернативні логотипи Google Stadia

Починаючи з дизайну, який був найдальше віддалений від того, як сьогодні виглядає Stadia, Renoux демонструє синьо-рожевий логотип Stadia, який нагадує хвилю, створений додаванням вертикальної брижі до гострокутної букви S. Цей дизайн був навіть продемонстрований на ілюстраціях коробки для Stadia Controller.

Опубліковані альтернативні логотипи Google Stadia

Інший альтернативний дизайн вибудовує “S” логотипу Stadia з ліній двадцятигранної плашки, яку фанати настільних ігор зазвичай називають D20. Тим часом, у версії, яка, безумовно, є найближчою до сьогоднішньої, логотип Stadia “S” виглядає по суті ідентичним, за винятком того, що ви бачите, що насправді він зроблений із тривимірної спіралі.

Примітно, що в попередніх двох прикладах мистецьких робіт видно було персонажів Fortnite, який ще не вийшов на Stadia, поряд із Assassin's Creed Odyssey, яка була першою грою для Stadia. 

Подібним чином, в іншому творі брендингу "Stadia", що демонструє щось схоже на бейсбольні картки для відеоігор, є Tracer від Overwatch, іншої гри, яка не вказує на прихід до Stadia. 

Читайте також: Google Stadia тепер може працювати через мобільну мережу.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Xiaomi Mi 11 і Mi 11 Pro вперше показали наживо

Xiaomi Mi 11 і Mi 11 Pro вперше показали наживо. Анонс відбудеться вже в грудні. Компанія Qualcomm 1 грудня...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -