Опубліковано перше зображення камери Leica Q2 Monochrom. Компанії Leica приписують намір випустити монохромний варіант полнокадровой компактної камери Leica Q2, представленої в березні минулого року. У розпорядженні джерела виявилося перше зображення цього пристрою.

Опубліковано перше зображення камери Leica Q2 Monochrom

Нагадаємо, в вихідної моделі, яка знімає в кольорі, використовується зв’язка з повнокадровому датчика зображення роздільною здатністю 47,3 Мп і автофокусний об’єктив Summilux 1: 1,7 / 28 mm ASPH. Засобами цифрового зуму можна отримати знімки, відповідні зйомці об’єктивами з фокусною відстанню 35, 50 і 75 мм. Звичайно, дозвіл при цьому зменшується відповідно до 30, 14,7 та 6,6 Мп, але при цьому зберігається і знімок в повній роздільній здатності в форматі DNG.

Рекомендована виробником роздрібна ціна камери Leica Q2 дорівнює 4995 доларам. Скільки буде коштувати монохромний різновид і коли вона буде представлена ​​- поки невідомо.

Рекомендуємо: Запущена Перша У Світі Камера, Що Працює На Blockchain.

Джерело

Слідкуйте за свіжими новинами на нашій офіційній сторінці в Facebook та каналі в Telegram. Не забувайте підписуватися на Нас в Google News.

Залишити відповідь