Реклама

Опубліковано перші рендери смартфона Redmi K40 Gaming Edition

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Redmi продовжує розкривати нові подробиці про свій ігровий смартфоні Redmi K40 Gaming Edition за допомогою тизерних картинок. На цей раз опубліковано відразу кілька.

Перша демонструє екран - ми вже знаємо, що смартфон, як брат по лінійці, отримав дисплей AMOLED Samsung E4, а його кадрова частота склала 144 Гц. Друга говорить про використання в моделі потужного вібромотора - для ігрової моделі важливо мати адекватний зворотний тактильний зв'язок. Нарешті, третя вперше демонструє тильну панель пристрою цілком: тут, як видно, підсвічування реалізована тільки в блоці камери, посередині кришки її, як в інших ігрових смартфонах, немає.

Офіційна прем'єра Redmi K40 Gaming Edition і його брата Redmi K40 Gaming Enhanced Edition відбудеться 27 квітня. Ці смартфони отримали акумулятори ємністю 5000 мА · год з підтримкою швидкої зарядки потужністю 67 Вт, а в якості апаратної платформи використовують SoC MediaTek Dimensity 1200. Очікується, що вартість базового Redmi K40 Gaming Edition не перевищить позначку в 305 доларів.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Новий слайдфон від Oppo показали в практичному відео

Раніше ми повідомляли про появу перших зображень унікального телефону компанії Oppo, який творці охрестили слайдфоном. Зараз же новий слайдфон...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -