Реклама

Опубліковано перші зображення Oppo Smart TV

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Декілька днів тому Oppo на конференції розробників Oppo Developer Conference (ODC) 2020 офіційно повідомив про те, що перші розумні телевізори компанії будуть випущені в жовтні цього року. Сьогодні ж, в соціальній мережі Weibo, було опубліковано перші зображення Oppo Smart TV, які ми пропонуємо вашій увазі.

Опубліковано перші зображення Oppo Smart TV

На початку цього місяця майбутні телевізори Oppo і їх пульти дистанційного керування отримали сертифікати 3C і Bluetooth SIG відповідно. Вони повинні бути представлені з екранами діагоналлю 55 і 65 дюймів. Очікується, що телевізори отримають спливаючу камеру, яка буде підтримувати зйомку 4K з частотою 120 к / с.

Телевізори отримають вузькі рамки і вигнуту підставку. З огляду на, що колеги по холдингу BBK, компанії OnePlus і Realme, вже випустили свої розумні телевізори, наступний крок Oppo ні для кого не став сюрпризом.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Nokia випустить смартфон на базі процесора Snapdragon 750G

Нещодавно Qualcomm представив свій найновіший 5G-процесор Snapdragon 750G, який, безумовно, розширить можливості багатьох смартфонів середнього класу в майбутньому. Зараз...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -