Реклама

Опубліковано відео з практичним використанням зарядного пристрою MagSafe Duo

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Минулого місяця компанія Apple представила зарядний пристрій MagSafe Duo , який має складний дизайн із вбудованим зарядним пристроєм MagSafe та зарядною шайбою для Apple Watch. Сьогодні було опубліковано відео з практичним використанням зарядного пристрою MagSafe Duo. Нове відео, було опубліковано на YouTube.

https://www.youtube.com/watch?v=mMokSOYzJUw

Відео демонструє аксесуар, який використовується для зарядки iPhone 12 та Apple Watch. 

Опубліковано відео з практичним використанням зарядного пристрою MagSafe Duo

Подібно до магнітної зарядної док-станції Apple Watch, зарядну шайбу Apple Watch можна підняти вгору, щоб годинник можна було закріпити збоку.

MagSafe Duo має можливість бездротового заряджання сумісного з iPhone, Apple Watch, AirPods або AirPods Pro та інших сертифікованих Qi пристроїв. Зарядний пристрій за ціною 129 доларів поставляється з кабелем USB-C до Lightning, але рекомендований адаптер живлення на 20 Вт продається окремо за 19 доларів. Точна дата випуску аксесуара ще не оголошена.

Читайте також: Зарядка MagSafe Duo Charger виявилася надзвичайно дорогою.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Украинцам рассказали, чем опасны модные селфи

Стаття доступна українською...Сейчас среди молодежи (и не только) очень популярны селфи. Виновниками такой популярности есть сервисы, которые популяризировали селфи...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -