Реклама

Опубліковано зображення смартфона Microsoft Lumia з Windows 10

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні було опубліковано зображення смартфона Microsoft Lumia з Windows 10 ARM, на якому був запущений Adobe Photoshop

Процесори на базі ARM останнім часом приділяють багато уваги, і зараз компанії пропонують варіанти своєї операційної системи, що підтримують ARM, а також додатків. З переходом Apple від Intel до власного Apple Silicon , ми очікуємо найближчим часом побачити багато розробок для Windows 10 на базі ARM.

Однак на ринку вже є кілька пристроїв, які працюють під управлінням Windows 10 на ARM. Цим також скористалася компанія Adobe і випустила бета-версію свого Photoshop для Windows на ARM- пристроях.

Тепер користувачеві, який називається “imbushuo” у Twitter , вдалося запустити програму Photoshop на смартфоні Lumia від Microsoft. Однак варто зазначити, що на пристрої працює змінена версія Windows 10 в операційній системі ARM.

Хоча Microsoft відмовилася від своїх смартфонів Lumia, користувачі все ще використовують ці старі моделі. На початку цього року групі розробників вдалося перенести повну операційну систему Windows 10 на смартфони Lumia 950 та 950 XL.

Розробникам також вдалося додати підтримку Continuum, а також спеціальну програму дозвону телефону на смартфоні Lumia під управлінням операційної системи Windows . Вони навіть досягли можливості виявити SIM-карту на пристрої.

Ми не очікуємо, що програма Photoshop працюватиме належним чином на модифікованому смартфоні, якому близько п’яти років, але цікаво спостерігати за тим, як розробники досягають такого прогресу, стимулюючи розробку Windows на проекті ARM.

Читайте також: Microsoft представили процесор майбутнього Pluton.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Известно, почему в Украине постоянно дорожает мобильная связь

В течение последних нескольких лет можно наблюдать равномерное подорожание всех услуг и товаров в Украине. С одной стороны, ничего...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -