Реклама

Опубліковані живі фото смартфона Huawei Nova 8

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні в мережі були опубліковані живі фото смартфона Huawei Nova 8.
Зараз нам відомо тільки те, що він отримав екран OLED. Ні діагональ, ні дозвіл не повідомляються, але наводиться кадрова частота – 120 Гц. Також, добре видно врізану здвоєну фронтальну камеру c двома датчиками і загнуті боковини. Так що, як мінімум по частині екрану у nova 8 буде багато спільного з Huawei P40 Pro.

Інсайдер повідомив, що Huawei вже знизила обсяг виробництва nova 7, що свідчить на користь швидкого дебюту смартфонів nova 8. Очікується, що в складі серії буде три моделі – nova 8 SE, nova 8 і nova 8 Pro.

Співрозмовник не береться сказати, якими процесорами будуть оснащені ці смартфони, але з великою часткою ймовірності можна прогнозувати SoC MediaTek серій Dimensity 800 або Dimensity 1000.

Джерело: Weibo

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Компанія Huami випускає брутальний смарт-годинник

Компанія Huami випускає брутальний смарт-годинник під назвою - Amazfit Ares. Початок продажу цього годинника запланований на 19 травня і...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -