Опубліковані зображення найдоступнішого 5G смартфона Samsung Galaxy A32

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні, на сайті Slashleaks були опубліковані зображення найдоступнішого 5G смартфона Samsung Galaxy A32 під різними кутами, при цьому смартфон поміщений в прозорий силіконовий чохол, який не заважає розглянути пристрій.

Опубліковані зображення найдоступнішого 5G смартфона Samsung Galaxy A32

Прозорий чохол з посиленими кутами дозволяє погасити силу удару і захистити смартфон від пошкоджень. Нам не показують лицьову частину пристрою, однак попередні рендери вказували на те, що екран буде мати каплевидний виріз для фронтальної камери.

Основна камера буде мати три датчика зображення, розташованих вертикально в ряд, поруч знаходяться два світлодіодні спалахи. Також зображення підтверджують наявність бокового сканера відбитків пальців, роз’ємів USB-C і 3,5 мм для підключення навушників на нижній частині смартфона.

Опубліковані зображення найдоступнішого 5G смартфона Samsung Galaxy A32

За попередніми даними, це буде один з найдоступніших смартфонів Samsung з підтримкою мереж п’ятого покоління, він повинен отримати однокристальну систему Qualcomm, 48-мегапіксельну камеру, 4 ГБ оперативної пам’яті і акумулятор великої ємності.

Анонс смартфона очікується найближчим часом.

Читайте також: Розкрито характеристики смартфона Samsung Galaxy Z Flip 3.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Розкрито темну сторону голосового помічника Google Assistant

Сьогодні в мережі з’явилося відео, де було розкрито темну сторону голосового помічника Google Assistant. Відповідне відео було опубліковане на...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -