Реклама

Опублікувано рендери смартфона Samsung Galaxy S21 +

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Раніше повідомлялося, що Samsung планує запустити серію с у січні 2021 року. Рендери САПР Galaxy S21 та Galaxy S21 Ultra нещодавно просочились, і сьогодні на MySmartPrice було опублікувано рендери смартфона Samsung Galaxy S21 +.

Що стосується дизайну, Galaxy S21 Plus схожий на смартфони S21 і S21 Ultra. Він має дисплей Infinity-O AMOLED, а ззаду має потрійну камеру. Як і інші моделі S21, корпус камери S21 + починається від краю і здається, ніби він злитий з рамкою.

Однак одна вражаюча зміна у Galaxy S21 + полягає в тому, що його дисплей не має вигнутих країв, як у попередника телефону Galaxy S20 + . Отже, телефони S21 і S21 + матимуть плоскі дисплеї, тоді як S21 Ultra матиме вигнутий екран.

Видання показало, що Galaxy S21 + має розміри 161,5 x 75,6 x 7,85 мм і 6,7-дюймовий дисплей. Для порівняння, Galaxy S20 +, який також має 6,7-дюймовий дисплей, має розміри 161,9 x 73,7 x 7,8 мм. Tipster Ice Universe заявив, що Galaxy S21 + має тонкі рамки навколо екрану.

Клавіша живлення та кнопки збільшення та зменшення гучності доступні з правого краю. Мікрофон, порт для підключення USB-C та мікрофон знаходяться в нижньому краї телефону.

Про характеристики Galaxy S21 нічого особливо не відомо. Залежно від ринку, він поставляється з чіпсетом Snapdragon 875 або Exynos 2100 . Тут може бути акумулятор на 4660 мАг з підтримкою швидкої зарядки потужністю 25 Вт. Ходять чутки, що серія S21 надійде з підтримкою стилуса S Pens.

Рекомендуємо: Просочилися Рендери Смартфона Samsung Galaxy S21 Ultra.

Джерело

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Як відновити видалені повідомлення WhatsApp

Ви знаєте те важливе повідомлення, яке ви щойно видалили з WhatsApp , і більше не знаєте, як його знайти? Або той контакт,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -