Реклама

Опублікувано живі фотографії нового Google Chromecast with Google TV

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні в мережі було опублікувано живі фотографії нового Google Chromecast with Google TV, який повинен бути представлений 30 вересня разом з новими смартфонами Pixel.

На відміну від оригінальних Chromecast, новий пристрій буде повноцінною телевізійної приставкою, яка працює під управлінням операційної системи Android TV.

Як і попередній Chromecast, пристрій оснащений коротким кабелем для підключення до роз'єму HDMI. У комплект поставки також ввійде пульт дистанційного керування, на якому є окремі кнопки для запуску YouTube, Netflix і голосового помічника.

У комплект поставки також увійдуть керівництво користувача, два елементи живлення типу ААА, кабель UCB-C і блок живлення.

Опублікувано живі фотографії нового Google Chromecast with Google TV

Google Chromecast with Google TV буде побудований на базі однокристальної системи AMLogic S905X2, яку доповнять 2 ГБ оперативної пам'яті.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо декілька причин, чому необхідно встановлювати антивірус на свої пристрої

Насправді, розібратися коли антивірус потрібно встановлювати, дуже просто. Тому нижче ми наведемо декілька причин з цього приводу. Якщо Ви не...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -