Реклама

ОС Android 11 поламала камеру всіх смартфонів Google Pixel

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

ОС Android 11 поламала камеру всіх смартфонів Google Pixel. Відкат до Android 10 і відновлення заводських налаштувань не допомагають. Найбільш часто повідомлення про проблеми надходять від власників Google Pixel 2, Google Pixel 3a, Google Pixel 4 XL і інших моделей смартфонів Pixel.

Фінальна версія операційної системи Android 11 була офіційно запущена раніше в цьому місяці. Спочатку операційна система стала доступна на фірмових смартфонах сімейства Google Pixel. Наприкінці тижня на форумі Reddit і інших сайтах з’явилося багато повідомлень про те, що після поновлення до Android 11 додаток камери на смартфонах Google Pixel припиняє коректно працювати.

Найбільш часто повідомлення про проблеми надходять від власників Google Pixel 2, Google Pixel 3a, Google Pixel 4 XL і інших моделей смартфонів Pixel. Один з користувачів Google Pixel 2 заявив, що камера його повністю влаштовувала, однак після поновлення до Android 11 пару днів назад вона припинила працювати. При запуску програми користувач спостерігає тільки чорний фон на екрані. Очищення кеша і перезавантаження смартфона не допомагає. Аналогічна ситуація спостерігається на смартфонах Google Pixel 3a, при цьому додаток самостійно закривається при спробі перевести камеру в режим відеозйомки. Варто відзначити, що деякі користувачі Google Pixel вже повернулися з Android 11 на Android 10, але при цьому проблема так і не зважилася. Відновлення заводських налаштувань також не допомагає.

Джерело: MyDrivers

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Samsung Galaxy M51 отримав сторінку підтримки

Запуск Samsung Galaxy M51 очікується у вересні, і ймовірно, так і буде. Galaxy M51 уже отримав сертифікати FCC та...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -