Реклама

Основні поради для збереження заряду смартфона на більший термін

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Активним користувачам смартфонами весь час мало заряду батареї. Вони змушені постійно його заряджати або за допомогою Powerbank, або ж стандартно від розетки. Звісно, сучасні телефони тримають заряд довше, ніж старі моделі, але і цього буває мало. Є деякі маловідомі способи продовжити роботу телефона. Про них ми і поговоримо.

Найбільше заряду витрачає саме екран. Тому потрібно зменшити його роботу. Є випадки, коли дисплей працює без вашої участі, наприклад, коли приходять різні сповіщення. Цю функцію краще вимкнути і ви відразу помітите різницю в тривалості роботи смартфона. Якщо ж ви хочете знати коли і що вам прийшло, то можна використовувати лише сигнал. Все це можна зробити в налаштуваннях у пункті "сповіщення". Далі просто треба буде відключити активацію екрану під час сповіщень.

У сучасних Android телефонах є декілька режимів роботи і один з них - енергозберігаючий. Це найкращий режим для роботи. Він продовжить заряд на декілька годин, не вплине на швидкість виконання задач та не обмежить функції, а також зробить яскравість екрану меншою. Тобто, після ввімкнення режиму ви не помітите особливих змін, лише батарея перестане так швидко розряджатись.

Вимикайте 4G коли він вам не потрібен. Сама по собі мобільна мережа не розряджає акумулятор, але проблема в тому, що телефон буде постійно шукати з'єднання, а це і садить батарею. Якщо ж говорити про інші безпровідні мережі (Wi-Fi, NFS, Bluetooth), то вони можуть бути увімкнені постійно, це не впливає на тривалість автономної роботи.

Останній фактор, який впливає погано на батарею - холод. Всі знають, що в низьких температурах смартфони швидше розряджаються. Все через те, що в акумуляторі є рідкий літій, який стає густим від холоду, а тому починає погіршувати робота акумулятора. Звісно, як тільки телефон знову нагрівається, то заряду знову стає достатньо, але це не зовсім добре впливає на батарею. Щоб такого не ставалось, треба взимку носити смартфон ближче до тіла, тоді він буде постійно в теплі. А відкриті кишені та сумки не дуже надійне місце для телефона.

Також нещодавно було названо 3 оптимальні та недорогі смартфони з потужним акумулятором.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Інтерфейс Windows 10 зазнає великих змін

Інтерфейс Windows 10 зазнає великих змін. Microsoft вдихне нове життя в меню «Пуск», «Провідник» і інші ключові елементи. Компанія Microsoft...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -