Реклама

Oukitel rt2 – найкращий захищений планшет 2022 року

Інтернет-магазин Mobus.com.ua зібрав низку особливостей планшета Oukitel RT2 для всієї України, щоб довести першість цього пристрою.

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Oukitel rt2 – найкращий захищений планшет 2022 року і це не просто слова, виробник Оукитель довів, що сьогодні можна робити справді гаджети.

Інтернет-магазин Mobus.com.ua зібрав низку особливостей планшета Oukitel RT2 для всієї України, щоб довести першість цього пристрою. Для військового ЗСУ потрібні гаджети насамперед надійні та захищені. Ця модель планшета має ряд захисних функцій, які її виділяють серед багатьох інших.

Планшет Oukitel RT2 отримав повноцінний захист IP68-69, відповідно не боїться води, пилу, а також має міцний корпус. Мало того, що захищених моделей планшетів практично немає на ринку, так дана модель має ще одну унікальну особливість, знаючи яку тільки на підставі цього параметра можна твердо сказати – це найкраща модель у світі за автономністю.

Oukitel rt2 – найкращий захищений планшет 2022 року
Зображення: Планшет Oukitel RT2 .

Планшетний комп’ютер Oukitel RT2 має величезну ємність акумулятор на 20000mah, аналогів йому немає. Його попередник гаджет RT1 мав 10000мах, детальніше про нього можна переглянути на нашому сайті Mobus.com.ua. Планшет, що розглядається, також отримав потужну і швидку зарядку на 33W, в той час як конкуруючі виробники постачають свої гаджети всього 18W. На виході отримуємо, що 20000mah акумулятор від 0% до 100% буде заряджатися близько 3-4 годин. Вражаючі результати, безперечно.

Ще однією перевагою планшета Oukitel RT2 є можливість підключення карток пам’яті об’ємом до 1TB. У нинішніх реаліях та потребах ця особливість також є дуже важливою.

Працює Оукитель РТ2 під управлінням 12-го андроїда і на базі 8ми ядерного процесора MTK8788, також на борту є стандартний топовий набір пам’яті – 8.128gb. Випускається дана модель у двох кольорах, чорний та помаранчевий колір – стандартні палітри кольорів від виробника. Зручно, практично, стильно.

Планшет Oukitel Rt2 отримав підтримку роботи двох сім-карт, а також навігацію, що повноцінно працює GPS. По суті, виробник зробив стандартний смартфон лише в корпусі величезного планшета просто з нереальним акумулятором.

Завдяки такій ємності планшет може виконувати функцію повноцінного power bank, оскільки через кабель OTG можна заряджати інші пристрої.

На задній кришці планшета Oukitel RT2 є спеціальні кріплення для зручного ремінця, завдяки якому планшет навряд чи зможе випасти у вас з рук навіть у невідповідній ситуації. В комплекті також є болтики та спеціальна викрутка, за допомогою яких цей ремішок можно встановити сзаду.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Huawei готується представити смартфон Mate 30 Pro

Huawei готується представити смартфон Mate 30 Pro, який вже пройшов сертифікацію на TENNA. Якщо вірити зображенням і характеристикам, то...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -