Panasonic готується презентувати прозорий OLED телевізор

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Panasonic готується презентувати прозорий OLED телевізор. Світовий запуск запланований на грудень.

Пристрій буде доступний у двох моделях. Одна із них містить спеціальний блок затемнення, який повинен дати йому ефект не прозорого.

Минуло кілька місяців з того часу, як Xiaomi представила свій прозорий OLED-телевізор Mi TV Lux. Xiaomi продає лише Mi TV Lux у Китаї, але такі блогери, як Лінус Себастьян, спромоглися імпортувати. Mi TV Lux також продається в еквіваленті 7200 доларів США, тому ми уявляємо, що навряд чи хтось насправді купує його.

Тепер Panasonic оголосила конкурента Mi TV Lux, і він буде доступний у всьому світі  під назвою Transparent OLED Display або ж TP-55ZT100 і TP-55ZT110, щоб відповідати своїм номерам моделей. Коштуватиме новинка від Panasonic також близько 7200 доларів США.

Схоже, Panasonic використовував той самий 55-дюймовий екран, який присутній і на Mi TV Lux. Це означає, що TP-55ZT100 і TP-55ZT110 будуть лише телевізорами 1080p. Крім того, вони матимуть лише один порт HDMI 1.4 та 3,5-мм роз’єм для навушників. Таким чином, Panasonic покінчила з вбудованим телевізійним тюнером або будь-якими функціями розумного телевізора – ефективно зробивши TP-55ZT100 і TP-55ZT110 простими моніторами, а не телевізорами.

Спроба Panasonic вражає не лише глобальною доступністю. TP-55ZT110 також має блок затемнення, про який Panasonic заявляє:

зменшує світлопроникність, щоб зменшити кількість світла, що проходить через панель із тильної сторони, роблячи таким чином відображуване зображення добре помітним навіть у середовищі, яскраво освітленому зовнішніми вогнями. Фон не прозорий, тому зображення, що відображається, добре видно, з високою контрастністю та глибоким рівнем чорного, без заважаючих відблисків та відблисків.

Коротше кажучи, блок затемнення в TP-55ZT110 може зробити так, що дисплей не буде прозорим. Включення блоку затемнення додає ваги пристрою 6 кг у порівнянні з TP-55ZT100. 

Модуль прозорого OLED-дисплея буде доступний в Австралії, Новій Зеландії, Сінгапурі та Тайвані з грудня. Panasonic планує використовувати його в торгових приміщеннях, музеях та лаунжах, хоча можна і вдома.

Читайте також: Panasonic представили Smart LED-лампочку з підтримкою Wi-Fi.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Названы причины, почему может перестать работать WhatsApp и как самостоятельно их исправить

Стаття доступна українською...Тема мессенджера WhatsApp не покидает первые места по актуальности, хотя в большинстве вопросы касаются разного рода проблем...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -