Реклама

Panasonic представили Smart LED-лампочку з підтримкою Wi-Fi

Останні Новини

Profihttps://itech.co.ua/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших технічних гаджетах; Роботи, VR, камери, дрони, AR та багато іншого.
- Advertisement -

Panasonic має досить міцну основу на індійському ринку, і електронний гігант використовує це добре. Сьогодні ми дізналися, що Panasonic представили Smart LED-лампочку з підтримкою Wi-Fi.

Світлодіодна лампочка Panasonic Smart Wi-Fi оснащена різнокольоровими варіантами освітлення. Також користувачі можуть також застосовувати функції автоматизованого планування. В компанії є додаток, відомий як Panasonic Smart Wi-Fi, який можна використовувати для управління розумною лампочкою прямо зі смартфона. Додаток можна завантажити з магазину PlayStore та App Store. Крім того, користувач може підключити розумну лампочку до Amazon Alexa або Google Assistant і використовувати голосові підказки для управління світлом.

Panasonic представили Smart LED-лампочку з підтримкою Wi-Fi

Розумна світлодіодна лампочка Wi-Fi має потужність 9 Вт і має майже 16 мільйонів відтінків, що надає користувачам широкий спектр опцій. Лампочка постачається з автоматичним плануванням, що дозволяє користувачам вмикати та вимикати світло за бажанням. Налаштувати освітлення можна під різні випадки життя.

Panasonic займається створенням розумної екосистеми підключених пристроїв AIoT, і в майбутньому Smart LED Bulb буде частиною підключеної екосистеми, яка буде інтегрована з MirAIe від Panasonic – інтелектуальною підключеною живою платформою IoT та AI .

Ціна розумної світлодіодної лампочки ще не оголошена, але компанія заявляє, що її можна буде придбати через Amazon та інші інтернет-та офлайн-магазини.

Слідкуйте за свіжими новинами на нашій офіційній сторінці в Facebook, каналі в Telegram та в Twitter. Не забувайте підписуватися на Нас в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Xiaomi почали приймати платежі в криптовалюті

Очевидно, Xiaomi почали приймати платежі в криптовалюті в Португалії. Офіційний роздрібний продавець компанії Mi Store Portugal нещодавно прийняв рішення...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -