Реклама

Перелічені переваги домашніх телефонів та чому ними ще користуються

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Мобільний зв’язок поступово витісняє з нашого обіходу стаціонарні телефони. Уже багато користувачів відмовилися від послуг цього зв’язку, не маючи при цьому ніяких незручностей.

Проте є люди, які не хочуть відмовлятися від домашніх телефонів і вбачають в цьому ряд переваг. Давайте розберемося, які саме.

Ну, по-перше, це старі звички. Деякі люди, в основному старше покоління, просто звикли користуватися домашніми телефонами. Вони для них знайомі і прості в експлуатації. Деяким літнім людям важко пристосуватися до швидких змін у технологіях. Смартфони для багатьох дуже складні для розуміння, вимагають точних рухів та мають дрібні малюнки. Тому стаціонарний телефон для них є просто необхідним.

Цікаво: Названо причини, чому варто купувати телефони з кнопками.

По-друге, перевагою цього виду зв’язку є те, що він стабільний. Сигнал мобільного зв’язку може бути втрачений в певній зоні, просто збій в роботі оператора та інші існуючі причини. Тоді як домашній телефон доступний завжди.

Це дуже важлива перевага стаціонарного зв’язку. Тому, що телефони різних установ та організацій мають бути доступними завжди у робочий час. Це ж саме стосується і лікарень – там не має бути проблем зі з’єднанням, телефон має знаходитися в певному місці, та бути в зоні видимості персоналу. Саме в цих сферах, ми не рекомендуємо заміняти старий зв'язок новим.

По-третє, та ж сама надійність зв’язку, незалежна від зарядних пристроїв. В той час, як смартфон може розрядитися чи раптом виключитися, домашньому телефону це не загрожує.

По-четверте, випливає з попереднього – це дзвінки в екстрені служби. В цих випадках теж перевага на стороні домашнього телефону. Адже Ваш мобільний в необхідний момент може бути розряджений, або просто виключився, або немає зв’язку у оператора, та навіть просто десь лежати, що Ви не пам’ятаєте де. У домашнього телефону цих незручностей немає.

По-п’яте, це дзвінки за кордон. Якщо порівнювати вартість дзвінків за кордон у мобільних операторів та вартість цих послуг стаціонарного зв’язку, то перевага на боці других. Вони однозначно дешевші.

Звичайно, дехто використовує можливості відеодзвінків по Viber чи WhatsApp, але і тут є свої нюанси. Якість таких відеодзвінків могла б бути і кращою – з'єднання часто розривається, пропадає звук, або картинка, тормозить сигнал, тощо.

Цікаво: Відомо, чому шахраї телефонують і мовчать в слухавку.

І по-шосте, на заключення. Це можна рахувати не перевагою стаціонарного телефону, а додатковою можливістю. Наявність такого телефону, який встановлений, наприклад, у Вас на роботі, обмежує дзвінки у неробочий час настирливих клієнтів або роботодавців. Є такі люди, які полюбляють дзвонити ввечері, коли працівник уже відпочиває. В таких випадках свій мобільний номер не варто роздавати всім підряд. Саме тут у нагоді стає робочий стаціонарний номер.

Якщо всі вищеперераховані причини є для Вас важливими, то можемо Вам порадити не відмовлятися від послуг стаціонарного зв’язку заради Вашого ж комфорту.

Також нещодавно було названо топ-5 кнопкових телефонів до 600 грн в 2021 році.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Користувачі скаржаться на службу обслуговування Lifecell

Після випуску статті «Компанію Lifecell критикують за якість послуг», наші читачі, які не змогли вирішити свої проблеми із вище...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -