Реклама

Перераховано класні віджети для Android в 2022 році

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Android важко уявити без віджетів. Такі маленькі дрібнички дозволяють швидко ввімкнути музику чи ліхтарик. Вони тримають нас в курсі погоди. Їх функції дуже широкі і важливі. Сьогодні хочу виділити деякі віджети, які вважаю цікавими і радо ділюсь цим з вами.

KGWT

У цій програмі є безліч платних та безкоштовних віджетів. Вона є досить популярною і створена для того, щоб ви могли зробити власний віджет або завантажити багато різних, на свій смак. По суті, KGWT є хорошим редактором для них.

Цікаво: Названо найкращі Android прошивки, які варті вашої уваги.

Flashlight widget

Основна функція цієї програми - це ввімкнення і вимкнення ліхтарика. Вона без набридливої реклами і не потрібних дозволів, як у інших подібних програм. По-моєму, це саме те, що треба.

Widget Reborn

Це дуже зручний віджет, який показує інформацію про стан акумулятора найзручнішим способом. За бажанням, можна бачити кількість зарядки, температуру батареї чи кількість часу, протягом якого працюватиме телефон. Також за допомогою графіка Battery Widget Reborn можна дізнатись як при звичній швидкості використання, зменшується час, на який вистачить заряду.

TickTick

Цей додаток-планувальник має 11 дієвих віджетів. В них входить таймер Pomodoro, який допоможе впоратись з більшою кількістю завдань і не дасть відкласти їх на потім. Інші ж допоможуть видозмінити величезну кількість завдань на опорний упорядкований список.

Цікаво: Названо 6 способів пришвидшення роботи Android-смартфона.

Overdrop Weather

Цей додаток інформуватиме про стан погоди в місці, де ви знаходитесь, або там, де ви забажаєте. Він працює завдяки різним сервісам. Одним з них є DarkSky. Також додатково пропонується 29 класних віджетів, якщо ви захочете купити програму. А в безкоштовному наборі їх йде 25.

Також нещодавно було названо 10 основних переваг Android – смартфонів над Apple iPhone.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

В очікуванні Samsung Galaxy Watch 2

Samsung Galaxy Watch працює на власній платформі від Samsung - Tizen, що так само добре підключається до телефонів Android і Galaxy. Основною собливістю годинника є те, що він круговий.
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -