Реклама

Перераховано міфи, якими користувачі Android-смартфонів обґрунтовують свою різку позицію проти смартфонів iPhone

Останні Новини

Протистояння двох типів смартфонів – Android та iPhone було завжди і триває дотепер. Якби там не було, але велика кількість прихильників є як iPhone, так і Android-смартфонів, і кожна група намагається переконати іншу в тому, що їхні смартфони кращі. Сьогодні ми розглянемо кілька аргументів, вірніше міфів, якими користувачі Android-смартфонів обґрунтовують свою різку позицію проти смартфонів iPhone.

Перший міф, який точно чув кожен із нас, та й багато хто з нас так і думає – це те, що компанія Apple намагається «розвести» вас на гроші. Це те, що ви в першу чергу почуєте від прихильників Android. Проте, це звісно не так. Техніка компанії і справді дорога, але у ній є ряд переваг, які задовольняють потреби багатьох користувачів, відповідно вони і надають перевагу саме смартфонам iPhone.

Другий міф стосується можливостей акумулятора айфонів, а саме фанати Android стверджують, що вони розряджаються всього за пів дня. Загалом, ємність акумуляторів в iPhone є справді нижчою, ніж в багатьох пристроях Android та ще й в різних цінових категоріях. Проте в даному випадку це не зовсім достовірна інформація, так як сама ємність акумулятора не може повністю говорити про можливий час роботи смартфона, тут велику роль ще відіграє оптимізація, а з нею проблем в Apple немає.

Третій міф стосується камери, а саме є багато думок, що навіть бюджетні варіанти китайських смартфонів знімають краще, ніж iPhone. Знову ж таки, це не так. Дешеві Android-смартфони в принципі не можуть надати вам таку ж якість зйомки як айфон, так як в них все ж використовуються бюджетні лінзи. В даному випадку винятками є флагманські смартфони, але про них тут мова не йде.

Отже, усе як завжди, кожен хвалить той пристрій, яким користується і не завжди тверезо оцінює можливості інших ґаджетів. Як на нас, то бути такими різкими до одного чи іншого типу смартфонів не варто, так як обирати все ж вам, і обирати потрібно той варіант, який задовольнить усі ваші потреби та відповідатиме вашим можливостям. Ніхто ж силою нікого не може заставити купити той чи інший смартфон.

Також нещодавно було названо ознаки, які вказують на необхідність заміни старого Apple iPhone.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Компанія Sony почала блокувати деяких власників PlayStation 5

Компанія Sony почала блокувати деяких власників PlayStation 5. Причому блокувати назавжди. Вся справа в тому, що в рамках підписки PlayStation...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -