Реклама

Перераховано ознаки того, що вам слід замінити свій смартфон

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Смартфони, які працюють на операційній системі Android вже давно використовуються переважною більшістю населення планети. Зазвичай, виробники цих пристроїв рекомендують їх замінювати кожних 3-4 роки. Це пов’язано з тим, що технології постійно розвиваються, постійно виходять нові моделі мобільних телефонів з потужнішим процесором, об’ємом батареї, розміром пам’яті, можливостями камери, розширенням екрану.

Цікаво: Названо програми, які варто замінити, щоб смартфон запрацював швидше.

Також з’являються оновлення самої операційної системи Android та програм і додатків для неї. Навіть перепрошивка гаджету, скидання налаштування до заводських, видалення непотрібних файлів, очищення браузера не покращать істотно ситуацію, хіба відстрочить цей термін.

Для того, щоб зрозуміти, що настав час попрощатися з застарілим гаджетом, ми пропонуємо ознайомитися з переліком ознак, які підкажуть, що заміна необхідна:

  • Телефон довго «думає» під час швидкої роботи з кількома програмами одночасно, він не встигає вчасно перемикатися з однієї задачі на іншу.
  • Навіть після перезавантаження пристрою його робота все одно повільна, і він «запізнюється» у виконанні команд користувача.
  • Смартфон довго завантажує стандартні програми.
  • Довго не реагує на дотик екрану.
  • Мобільному телефону уже недоступні оновлення програм та додатків, через те, що його інтерфейс не відповідає їх налаштуванням; він не може працювати з новим технічним забезпеченням.
  • Екран смартфона замалий для відтворення деяких файлів і програм, тому він починає мигати, або самостійно вимикатися і вмикатися.
  • Батарея телефона швидко розряджається через те, що її об’єму не вистачає для роботи пристрою з технологічними новинками.

Цікаво: Названо основні причини, чому смартфони із скляним корпусом не варто купувати.

Смартфони можуть довго служити своєму власнику, але вже не в такому форматі, як того хотів би сам власник пристрою. Тому раз на кілька років ми змушені змінювати свої пристрої на нові, щоб і далі насолоджуватися перевагами технічного прогресу.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Huawei розпочала продаж свого першого автомобільного дисплея

Компанія Huawei розпочала продаж свого першого автомобільного дисплея - HiCar Smart Screen. Також це перший пристрій з платформою Huawei...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -