- Реклама-
Home Новини сучасних технологій Переваги розумного годинника – чим він кращий за механічний

Переваги розумного годинника – чим він кращий за механічний

0
263
Переваги розумного годинника - чим він кращий за механічний

Розумний годинник або Smart Watch – це ґаджет майбутнього. По своїм різноманітним функціям він уже обігнав смартфон. Звичайно, порівнювати його з механічним попередником складно, але ми спробуємо. І причина такої складності у тому, що ці два аксесуари схожі лише тим, що обоє показують час та дату і є наручними. У інших своїх функціях Smart Watch являється і смартфоном, і фітнес-браслетом одночасно. На нашу думку, смарт- годинник в найближчому майбутньому буде кориснішим і популярнішим, аніж кварцовий чи механічний. Подивимося на його переваги.

Перевага перша – точність.

Той, хто носив звичайні механічні годинники, пам’ятає, що їх треба накручувати раз на день, а то й частіше. Також треба перевіряти точність часу – чи відстає годинник, чи поспішає. З настанням ери розумних годинників, ця необхідність відпала. Вони самі встановлюють час і звільняють власника аксесуару від цієї роботи.

Цікаво: Названо причини, чому батьки категорично проти покупки дитячих смарт-годинників.

Перевага друга - можливість менше часу витрачати на смартфон.

Розумні годинники дають можливість зробити дзвінок, кому необхідно, відображають різні повідомлення зі смартфона – про дзвінки, sms, повідомлення різних соціальних мереж, додатків та ін. Ви можете подивитися і вирішити, чи важлива зараз для Вас ця інформація, чи ні. Тобто часу на це затрачається значно менше, ніж при користуванні смартфоном.
Звичайно ж, усіх цих можливостей у механічного годинника немає, що і є значною перевагою першого.

Перевага третя - моніторинг фізичної активності.

Дуже важливою перевагою смарт-годинника є набір функцій, які притаманні фітнес-браслету. Їх можна так само використовувати як для звичайних, так і професійних тренувань. Розумні годинники показують дані фізичної активності, такі як пульс, тиск, кількість кроків, спалені калорії та інше. Крім того, вони вміють моніторити різні нюанси, такі як силу гребка при плаванні, частоту кроку і навіть час торкання стопи до землі.

Знову ж таки – механічні годинники не мають такого широкого набору функцій. Тому перевага на стороні розумних.

Перевага четверта - рівень захисту.

Смарт-годинники мають високий рівень захисту від зовнішніх пошкоджень – вони ударостійкі, мають захист від пилу та вологи. Витримують навіть короткострокове занурення у воду на глибину до півтора метри.

Дорогі моделі наручних механічних годинників теж мають свої ступені захисту. Але мінусом є те, що при зменшенні ціни на годинник, зменшується і рівень його захисту від зовнішнього впливу.

Цікаво: Відомо, на що звертати увагу при виборі смарт-годинника.

Перевага п’ята - можливість експериментувати з дизайном.

Як правило, дизайн Smart Watch є мінімалістичним. Виглядають вони не як окремий функціональний пристрій, а більше як доповнення до смартфона в стилі «унісекс». Проте, для вибагливих до зовнішнього вигляду користувачів, розробниками цього ґаджету були вигадані змінні циферблати, в кількості від десяти штук і більше. Деякі моделі дозволяють створювати циферблати самостійно. Відповідно до настрою чи ситуації, Ви можете змінювати циферблат розумного годинника на більш строгий, або на більш яскравий.

Повернення інтересу до наручного годинника

Останній десяток років, а то й більше, інтерес до наручних годинників помітно падав. Вони стабільно залишалися популярними лише в ділових кругах, та на високому рівні. Мобільні телефони витіснили цей аксесуар з постійного вжитку, так як на ньому завжди можна побачити час та дату.

Розумні годинники повертають традицію. Інтерес до них з кожним днем зростає і кількість користувачів, які носять наручний годинник постійно збільшується.

Колись наручні механічні годинники створили на противагу кишеньковим, як більш зручні та функціональні. В наш час розумні годинники були створені для більш зручного використання усіх можливостей смартфона. В сучасному світі люди мають володіти великою кількістю інформації. Зручні та багатофункціональні смарт-годинники дають користувачеві доступ до неї. А молоді люди повертають моду носити наручний годинник.

Модний аксесуар

На користь механічних все-таки можу сказати, що носити їх залишається престижним, стильним та статусним. Але розумні годинники і тут почали впевнено витісняти механічні. Їх одягають і на бізнес зустрічі, і на світські заходи. Виглядають деякі моделі дуже стильно, доповнюючи діловий костюм та надаючи лукові якогось сучасного шарму.

В будь-якому випадку, вибір за Вами. Якщо Вам потрібен надійний годинник в класичному стилі, простий у використанні та, який є функціонально незалежним пристроєм, то механічний годинник відомих марок - саме те, що Ви шукаєте.

Якщо ж Ви хочете йти в ногу з часом, мати зручне доповнення до Вашого смартфона з великим набором додаткових функцій, використовувати аксесуар у спорті, то робіть вибір на користь розумного годинника.

Також нещодавно було названо типи людей, які полюблять смарт-годинник.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

NO COMMENTS