Реклама

Перша країна в світі почала тестувати квантове шифрування дзвінків

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Як пише джерело, перша країна в світі почала тестувати квантове шифрування дзвінків. Цієї країною став Китай, а точніше головна телекомунікаційна компанія Китаю – China Telecom. Пілотну програму запустили в провінції Аньхой , в рамках якої користувачі можуть здійснювати дзвінки з застосуванням алгоритмів квантового шифрування.

Вважається, що вони можуть забезпечити безпрецедентно надійне з’єднання з наскрізним шифруванням. Тому сервіс в першу чергу збираються зробити доступним для тих, кому потрібна «абсолютна безпека» – державних службовців, військових і фінансистів. Після цього China Telecom збирається зробити сервіс доступним і для звичайних користувачів.

Для того, щоб скористатися квантовим шифруванням, користувачам з числа «дружніх досвідчених клієнтів» потрібно замінити звичайну карту SIM на спеціальну, а також встановити додаток з промовистою назвою Quantum Secure Call - воно є лише для користувачів Android-смартфонів. Вартість сервісу не називається, і навряд чи її оголосять в найближчій перспективі: про плату за квантове шифрування дзвінків можна буде говорити тільки після того, як сервіс стане доступний звичайним користувачам.

Проект реалізується China Telecom спільно з компанією QuantumCTek Group. Остання також збирається вивести на ринок телефони з апаратною підтримкою квантового шифрування, але коли це трапиться - поки незрозуміло.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Huawei запатентували смартфон з перископічним зум-об’єктивном

Раніше ми повідомляли, що Huawei запатентували смартфон з 6 камерами (пента) на зворотній стороні. Сьогодні ж ми дізналися, що...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -