Перше зображення смартфона Motorola на базі флагманської SoC

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Вчора Чен Цзінь (Chen Jing), генеральний менеджер підрозділу мобільних телефонів Lenovo в Китаї, розмістив у соціальній мережі Weibo перше зображення смартфона Motorola на базі флагманської SoC. Якщо точніше, то фотографію упаковки.

Перше зображення смартфона Motorola на базі флагманської SoC

Він заявив, що зовсім скоро відбудеться презентація флагманського смартфона, а також додав, що Motorola готується запропонувати користувачам багато цікавих можливостей.

Раніше в цьому місяці Qualcomm офіційно представила флагманську однокристальних систем наступного покоління Qualcomm Snapdragon 888 і оприлюднила список виробників мобільних телефонів, які першими випустять смартфони з цією платформою. У списку з 14 виробників присутні Motorola і Lenovo.

На тлі останніх новин про те, що Xiaomi прибрала зарядний пристрій з коробки з Xiaomi Mi 11, виникає питання, чи послідують цим шляхом інші виробники, однак дана фотографія не дозволяє оцінити товщину упаковки.

Пізніше Lenovo офіційно підтвердила, що зовсім скоро на ринку з’явиться новий смартфон Motorola, побудований на базі однокристальної системи Qualcomm Snapdragon 888.

Подробиць про характеристики цього флагмана поки що немає, але, з огляду на сучасні тенденції, варто очікувати, що смартфон отримає підтримку високої частоти оновлення екрану, швидкої зарядки і хорошу камеру.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

OPPO запатентували дизайн смартфона з висувним дисплеєм

Останнім часом OPPO патентує конструкції та утиліти, пов’язані зі складними смартфонами. Сьогодні ми дізналися, що OPPO запатентували дизайн смартфона з висувним дисплеєм. Цей...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -