Реклама

Перші дискретні графічні процесори Xe отримають ноутбуки Asus

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Раніше ми чули, що Intel готується до випуску дискретних графічних процесорів Xe для настільних ПК ноутбуків . Сьогодні надійшла інформація, що перші дискретні графічні процесори Xe отримають ноутбуки Asus VivoBook Flip 14.

Нещодавно Asus розкрив деякі специфікацій для нової моделі TP470EZ VivoBook Flip 14, які містять згадки про першу дискретну графічну карту Intel. У будь-якому випадку ноутбук Asus буде однією з перших моделей, що включає Xe dGPU, яка тепер відома як Iris Xe Max (кодова назва DG1) . На жаль, його точні характеристики Asus не вказали, за винятком виділеної VRAM пам’яті на 4 ГБ, проте ми раніше чули, що ці плати мають вищі TGP і включають ті ж чіпи Xe G7 iGPU з вищими тактовими частотами та пам’яттю GDDR5. Цікаво, що Intel очікує лише відносно невеликого підвищення продуктивності порівняно з Xe G7 iGPU, тому продуктивність може бути на рівні з Nvidia MX450, за умови, що Intel також забезпечить гідну підтримку драйверів. Проте, якщо приріст продуктивності настільки низький, ми не впевнені, чому виробники ноутбуків хочуть поєднати нові dGPU з iGPU Tiger Lake Xe G7.

Інші характеристики нового ноутбука VivoBook Flip 14 включають вибір між процесорами i5-1135G7 і i7-1165G7 у поєднанні з 8 або 16 ГБ оперативної пам'яті LPDDR4x-4266, а також твердотільним накопичувачем NVMe об'ємом до 1 ТБ або Optane 32 ГБ + 512 ГБ комбінованої пам'яті SSD. Модель також має якісний 14-дюймовий сенсорний екран FHD IPS та новий роз’єм Thunderbolt 4 .

Досі немає жодних повідомлень про фактичну доступність та ціни на цей ноутбук, але, оскільки про це йдеться у дГПУ Iris Xe Max, Intel незабаром повинна зробити офіційне оголошення щодо ноутбука та, можливо, настільних дискретних карт.

Рекомендуємо: Розкрито Дату Релізу Нових Процесорів Intel Rocket Lake.

Джерело

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відомо, що робити, якщо погано працює Wi-Fi

Що може бути гірше, ніж поганий та повільний інтернет? Гіршим може бути тільки поганий домашній інтернет, або ж Wi-Fi....
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -