Реклама

Перші скарги на приставку Xbox Series X

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Перші скарги на приставку Xbox Series X . Димлячі консолі стали хітом соцмереж. Однак користувачі скаржаться і на реально існуючі проблеми.

Компанія Microsoft почала вчора міжнародні продажі своїх ігрових приставок наступного покоління – Xbox Series X і Xbox Series S. Тим часом в мережі почали з’являтися перші скарги на новинки від користувачів.

Перша зі скарг в кінці кінців виявилася розіграшем. Користувач Арек Адамович (Arek Adamowicz) опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter несамовите відео, що показує як з новенької Xbox Series X йде дим стовпом.

Твіт набрав більше 3 тисяч «лайків» і майже 3 тисячі репостів. Потім з’явилися й інші схожі ролики. Однак розіграш швидко викрили, продемонструвавши, як «дим» з консолі можна легко організувати за допомогою генератора пара.

Однак є й інші скарги, на цей раз, цілком реальні. Багато з перших покупців не могли кілька годин увійти в обліковий запис Xbox Live на новій приставці, з цим Microsoft змогла впоратися досить швидко. Також присутні і апаратні неполадки – непрацюючі оптичні приводи, сильний шум «як від холодильника 80-х років», справжній не грайливий перегрів, що приводить до раптових вимикань консолі, а також повне і остаточне виключення після пари годин використання.

Читайте також: Seagate представила накопичувачі для Xbox і фанатів Halo.

Джерело

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Технічні характеристики камер смартфона Samsung Galaxy A72

Сьогодні стали відомі повні технічні характеристики камер смартфона Samsung Galaxy A72. Згідно зі свіжим звітом голландського блогу GalaxyClub ,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -