Реклама

Перші живі зображення смартфона Samsung Galaxy S21+

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Компанія Samsung готується до випуску флагманської серії Galaxy S21 і офіційний дебют очікується не раніше, ніж через місяць. Тим часом в мережі з’явилися Перші живі зображення смартфона Samsung Galaxy S21+. Також опублікований і відеоролик, але невідомо, коли його видалять.

Перші живі зображення смартфона Samsung Galaxy S21+

Ролик опублікував відеоблогер під ніком Random Stuff 2 на YouTube. І хоча у апарату на відео ретельно заклеєні всі «зайві» написи, дизайн пристрою досить пізнаваний, щоб повірити в заяву, що це саме Galaxy S21 +. Цілком можливо, що незабаром він буде вилучений, проте скріншоти з цього відео вже розтиражовані по мережі.

Можна звернути увагу на плоский екран і дуже тонкі рамки навколо всього дисплея, включаючи нижню кромку, яка вже традиційно у Samsung ширша, ніж бічні і верхня кромки. Також добре помітна характерно оформлена основна камера на задній панелі.

Перші живі зображення смартфона Samsung Galaxy S21+

Поверхня у задній панелі матова і складно сказати, пластикова вона або скляна. Згідно з чутками, Samsung схиляється до пластикового корпусу навіть у не найбільш доступної моделі в серії.

Також відеоблогер запустив на смартфоні Geekbench 5 з результатом 1115 і 3326 балів відповідно. Це значний прогрес у порівнянні з результатами Galaxy S20 + - 830 і 3087.

Офіційний дебют Galaxy S21, S21 + і S21 Ultra очікується на заході 14 січня.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо причини, які можуть впливати на втрату смартфоном мережі

Ваш смартфон погано ловить мережу чи втрачає її останнім часом занадто часто? Якщо так, то зараз буде названо причини,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -