Реклама

Підбираємо ідеальний телефон для людей похилого віку

Останні Новини

У кого ще недавно можна було побачити в помешканні стаціонарний телефон? Правильно, в бабусі з дідусем. Зараз вже і у них він швидше за все відсутній. Такі пристрої вже просто стають непотрібними. Немає куди дзвонити, бо вже всі від них відмовились. Не дивлячись на це, залишатись на зв’язку з рідними потрібно все одно. Щоб літнім людям було зручно користуватись сучасними телефонами, у них має бути декілька функцій. Про них ми сьогодні і поговоримо, а для прикладу візьмемо телефон Philips Xenium E227.

Зручне керування. Телефон має максимально зручні функції. Це не складний смартфон, вивчити який займає багато часу. Меню зрозуміле, налаштування також, подзвонити/підняти слухавку можна з закритими очима. Тобто, кожна літня людина може вже з першого дня почати впевнено користуватись своїм пристроєм. Хорошою деталлю є кнопка-джойстик, якою і здійснюється перемикання між програмами.

Цікаво: Проводимо діагностику автомобіля за допомогою звичайного смартфона

Кнопки та шрифт. У телефона Philips Xenium E227 на екрані спеціально встановлено в налаштуваннях великий шрифт. Це потрібно для того, щоб люди похилого віку все чітко бачили. Дисплей зроблений таким чином, що навіть без окулярів буде видно всю інформацію. До речі, на ньому немає сенсора, тому випадкові натискання не будуть можливі і це чудово.
Що стосується кнопок, то вони великі із нанесеними крупними літерами. Людина похилого віку буде бачити, що вона натискає та не переплутає. Навіть смс повідомлення із цим телефоном буде написати легко. Окрім цього, кожне натискання на кнопку супроводжується звуком, це також допомагає в користуванні.

Функції. На телефоні Philips Xenium E227 є безліч потрібних бабусям та дідусям функцій. Наприклад, ліхтарик, камера на задній панелі, роз'єм для навушників щоб слухати радіо, дві сім-картки та можливість підключити карту пам'яті. Доступ до інтернету отримати за допомогою цього телефона не можна, але це і добре, адже літні люди ним не користуються, а якщо він їм стає потрібен, то використовують ноутбук. Хорошою перевагою є гучна мелодія на вхідні виклики та смс. Якщо навіть в когось поганий слух, то почути виклик буде не проблемою.

Кнопка SOS. Це надважлива функція, яка є мало в яких пристроях. В Philips Xenium E227 доступна кнопка SOS. Ви просто відразу після покупки телефона підключаєте до цієї кнопки чийсь номер, до кого буде телефонувати людина при екстреній ситуації. Для здійснення дзвінка потрібно буде просто знайти кнопку на задній панелі та натиснути її. Такі функції дійсно можуть інколи і життя врятувати.

Зарядка та автономність. Для людей похилого віку важливо, щоб телефон тримав довго заряд акумулятора. Вони можуть просто забувати його заряджати. Так от Philips Xenium E227 може працювати до 25 днів без підзарядки в режимі очікування та 22 год в режимі розмови. Якщо ж людина користується телефон часто, то цей час скоротиться, але все одно його буде достатньо. Окрім цього виробники створили док станцію для підзарядки, щоб бабусям було легше звикнути. Станція схожа на ту, яка була в стаціонарних телефонах. Ще можна заряджати телефон від звичайного кабеля.

Варто знати: Дізнаємось чи є на вашому смартфоні NFC

Отож, Philips Xenium E227 ідеальний пристрій для людини похилого віку. Саме до цієї моделі ми радимо придивитись якщо вам потрібно купити телефон для бабусі.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Продажі смартфонів Oppo Reno 5 перевершили всі очікування

Кілька днів тому Oppo представила в Китаї свої нові смартфони Oppo Reno5 і Reno5 Pro, які надійшли в продаж...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -