Реклама

Підтримку YouTube 4K на tvOS 14 буде відновлено

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Однією з нових функцій tvOS 14, яку виділила Apple, була підтримка перегляду відео 4K у додатку YouTube, але коли «TVOS 14» запустився, користувачі Apple TV 4K швидко помітили, що підтримка недоступна. Але напевно це зміниться, оскільки Apple випускає оновлення, за допомогою якого підтримку YouTube 4K на tvOS 14 буде відновлено.

Підтримку YouTube 4K на tvOS 14 буде відновлено

Сьогодні на Reddit почали з’являтися повідомлення, що почалося розповсюдження оновлення від Apple. Кілька користувачів повідомили, що бачили варіанти відтворення 4K у програмі YouTube на ‌tvOS 14‌, tvOS 14.0.1 та tvOS 14.2.

Підтримка 4K ще не розгорнута для всіх користувачів, однак, як і в наших тестах, ми не мали доступу до вмісту 4K YouTube і продовжували обмежувати 1080p. Незважаючи на те, що вміст 4K доступний, користувачі, які мають доступ, все ще не можуть увімкнути HDR, а відео 4K обмежується 30 кадрами в секунду.

Незрозуміло, чи відсутність HDR є тимчасовою чи обмеженням для 4K «Apple TV», а також невідомо, коли вміст 4K буде доступний для всіх. Здається, це все ж розгортається, тож чекати може не надто довго. У вересні YouTube заявив, що “Apple TV” 4K підтримуватиме відтворення 4K на YouTube “найближчим часом”.

Джерело

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Компанія Samsung готує до релізу найдешевший 5G смартфон Galaxy A13

Якщо ви звертали увагу, то останнім часом, виробники смартфонів випускають все більше моделей з підтримкою 5G. Якщо раніше смартфони...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -