Реклама

Підтверджені зміни в MIUI 13, які буде представлено найближчим часом

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Всі шанувальники компанії Xiaomi та їхніх смартфонів, в очікуванні чергового оновлення їхньої фірмової оболонки MIUI, яка буде називатися MIUI 13. На даний момент інформації про перелік функцій та нові можливості не так і багато, та й офіційного списку підтримуваних смартфонів нам також не представили (відомий тільки попередній список смартфонів, які отримають MIUI 13), але дещо про MIUI 13 все ж відомо. Знову ж, це не офіційна інформація, а тільки та, яку поширюють розробники MIUI. Відповідно, зараз будуть представлені зміни в MIUI 13, які буде представлено найближчим часом. Зразу попереджаємо, що це не повний перелік змін, а тільки певна частина.

  1. Змінювати шрифти стане простіше

Якщо ви активно користуєтесь смартфоном Xiaomi і дещо розбираєтеся в MIUI, то напевно знаєте, що кількість шрифтів в додатку "Теми" досить багато і для більшості користувачів цього цілком достатньо.

Якщо ж ви більш просунутий користувач, то вам було б добре знати, що зараз в MIUI буде додано набагато більше шрифтів і їх можна буде змінювати для майже для всіх елементів інтерфейсу.

  1. Перероблений алгоритм прискорення додатків та ігор

Зараз стосовно ігрових режимів та прискорювачів. Серед відносно достовірних чуток можна знайти одну, яка стосується Game Turbo 2.0. Як повідомляється, в MIUI 13 буде перероблено алгоритм прискорення додатків та ігор в сторону збільшення навантаження на графічний процесор.

Згідно попередніх даних, відбудеться приріст FPS на 10-15% (на флагманських смартфонах).

  1. Резервне копіювання більш різноманітне

В публікаціях на нашому порталі ITechNews, можна часто зустріти одну рекомендацію, яка стосується резервних копій. Ми завжди рекомендуємо робити резервні копії, якщо на смартфоні / ПК / планшеті заплановані якість програмні або технічні зміни.

В MIUI 13 буде додано новий спосіб зберігання резервних копій - в Xiaomi Cloud.

На даний момент, це основні зміни в MIUI 13, про які вже говорять. Окрім них, нам варто очікувати ще й зміни в інтерфейсі, але про них відсутня достеменна інформація.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

З’явилися характеристики нового смартфона Redmi Note 10 4G

Як повідомляється, суббренд Xiaomi, Redmi, готується до запуску смартфонів серії Redmi Note 10 найближчим часом. Також ходили чутки навколо серії Redmi Note 10, яка випускається...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -