Реклама

Підтверджено найважливіші характеристики смартфонів Redmi Note 9 5G

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні в мережі було підтверджено найважливіші характеристики смартфонів Redmi Note 9 5G. Поки компанія Xiaomi розігріває інтерес громадськості, регулярно натякаючи в соціальних мережах на основні особливості майбутніх новинок, інсайдери не відпочивають.

Компанія Xiaomi планує представити завтра, 26 листопада, нову серію смартфонів – Redmi Note 9 5G.

Підтверджено найважливіші характеристики смартфонів Redmi Note 9 5G

На цей раз, інформацією поділилися неофіційні представники Xiaomi або бренду Redmi. Китайські джерела опублікували в соцмережі Weibo фотографії двох коробок для продажу смартфонів серії Redmi Note 9 5G, які виглядають цілком реально і підтверджують важливі параметри пристроїв.

По-перше, одна з коробок підтверджує існування моделі Redmi Note 9 Pro з підтримкою 5G і основною камерою на 108 Мп. А у базовій версії Redmi Note 9 5G робиться акцент на акумуляторі ємністю 6000 мА · год.
Камера на 108 Мп вперше з'явиться у смартфона Redmi.

Підтверджено найважливіші характеристики смартфонів Redmi Note 9 5G

Раніше Xiaomi випускала з такою камерою тільки смартфони під власним брендом - серії Mi 10 і Mi Note 10. Акумулятори ємністю 6000 мА · год теж поки зустрічалися тільки у двох моделей Poco (ще один бренд в екосистемі Xiaomi).

Читайте також: Redmi опублікували унікальне запрошення на презентацію Redmi Note 9.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Компанія Poco запланувала випуск першого ноутбука та бездротових навушників

Компанія Poco запланувала випуск першого ноутбука та бездротових навушників. Суббренд китайської компанії Xiaomi, зосередився на розширенні своєї лінійки продуктів,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -