Реклама

Післяплата на Новій пошті, або по-простому «наложка» – умови та вартість

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Компанія Нова пошта надає своїм клієнтам послуги «Післяплати вартості відправлення». Тобто, отримувач може оплатити вартість посилки по факту її отримання на відділенні Нової пошти разом з оплатою вартості за пересилку. Також він має право, перед оплатою, відкрити посилку в присутності працівника відділення та переглянути вміст відправлення. Якщо товар в посилці не відповідає очікуваним вимогам, клієнт може взагалі відмовитися від відправлення, не оплачуючи взагалі нічого.

Якщо ж клієнта задовольнить вміст посилки, він буде зобов’язаний оплатити суму задекларованої післяплати (тобто вартість товару) та вартість пересилки згідно тарифів Нової пошти. Крім того, в залежності від вартості товару, Нова пошта нарахує комісію за послугу «Післяплата». Ці додаткові кошти компанія бере за послуги по зарахуванню коштів на картки продавців товару.

Цікаво: Названо переваги, які отримуються користувачі мобільним додатком від «Нової пошти».

Післяплата у Новій пошті – умови, плюси та мінуси

Які плюси послуги «Післяплата» для отримувачів посилок:

 • Гарантія збереження Ваших коштів в разі, якщо Ви мали справу з шахраями. Адже, оглянувши вміст посилки, Ви побачите, чи саме той товар Вам відправили. В іншому випадку, Ви відмовитесь від посилки, не витративши кошти.
 • Можливість швидко замовити товар по гарячим знижкам, не маючи на той момент при собі коштів.
 • Не здійснювати багато дій по оплаті, а розрахуватися за все один раз.

Мінусом послуги «Післяплата» для отримувача посилки є те, що вона платна.

Які плюси послуги «Післяплата» для відправника посилки:

 • Продавець товару завдяки післяплаті стає привабливішим для покупця товару. Він може отримати більше клієнтів. Адже, покупець не буде переживати за свої кошти, думаючи, що його надурять, якщо він заплатить передчасно.
 • Непідходящий товар чи бракований повернеться відразу продавцю. Не потрібно буде вираховувати, чи пройшло вже 14 днів з моменту продажі, адже згідно Закону, покупець протягом цього терміну має право повернути товар продавцеві.

Мінусом для продавця є те, що він змушений буде оплатити вартість доставки Новою поштою посилки в обидві сторони, в разі, якщо покупець відмовиться від посилки.

Вартість послуги «Післяплата»

Для отримувача посилки послуга «Післяплати» є платною. Її вартість розраховується у розмірі 2% від вартості відправлення плюс 20 грн. До цієї вартості додасться задекларована вартість вмісту посилки та вартість пересилки Новою поштою. Будьте готові сплатити три суми. Вартість послуги «Післяплата» – це оплата послуги по здійсненню грошового переказу через Нову пошту.

Як правило, вартість послуги по післяплаті оплачує отримувач посилки. Але, може оплатити і продавець, якщо така у Вас з ним взаємна домовленість.

Цікаво: На Новій Пошті впроваджені нові правила пакування.

Отримання коштів відправником послугою «Післяплата» – два варіанти

Є два варіанти, як може отримати кошти відправник посилки – у відділенні Нової пошти готівкою, або шляхом зарахування вартості посилки на власну банківську картку. Звичайно, всі ці дії можна буде здійснити після того, як отримувач забрав посилку з відділення Нової пошти.

Варіант перший.

Умови по зворотній доставці коштів до відділення Нової пошти та отримання готівки продавцем:

 • Отримати грошовий переказ продавець зможе у будь-якому відділенні Нової пошти.
 • Максимальна сума післяплати складає 399 999,99 грн.
 • Для отримання грошового переказу необхідно мати при собі документ, який засвідчує Вашу особу.
 • Кошти Ви зможете отримати наступного дня після того, як покупець забере посилку.

Варіант другий.

Умови по зарахуванню коштів на Ваш банківський рахунок:

 • Вартість відправлення буде зарахована продавцю на банківську картку через 30 хвилин з моменту, коли покупець забере та оплатить посилку у відділенні Нової пошти.
 • Існує обмеження по одній операції – не більше 29 999 грн. за раз.
 • За день дозволено зробити до 50 таких операцій по одній банківській картці. Але не більше 500 переказів в місяць на загальну суму, яка не перевищує 249 999 грн.
 • Якщо, з якихось причин, зарахування коштів на Вашу банківську картку не відбулося, Вас повідомлять про це sms-повідомленням. Отримати кошти тоді Ви зможете у вигляді готівки в будь-якому відділенні Нової пошти на наступний день після отримання посилки покупцем.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Новий режим зниженного енергоспоживання від Apple

Apple запустила новий режим економії енергоспоживання watchOS 9. Це безкоштовне оновлення програмного забезпечення для для Apple Watch Series 4...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -