Реклама

ПК від Huawei отримує сертифікацію 3C

Останні Новини

Компанія Huawei уже певний час випускає ноутбуки. Зараз, настільний ПК від Huawei – Qingyun W510 отримує сертифікацію 3C в Китаї. І найбільшу увагу тут варто приділити виробнику. Для своїх ноутбуків, Huawei використовувала мікросхеми Intel та AMD. Сертифікація 3C розкриває нам співпрацю компанії із Foxconn.

І так, Huawei Qingyun W510 працюватиме на 7nm HiSilcion Kunpeng 920 3211K разом із AMD Radeon 520 GPU. Оперативна пам’ять складе 8 Гб, вбудована – 512 Гб Samsung SSD, операційна система – UOS (Unity Operating System).

Щодо інших характеристик, то Qingyun W510 отримає 23,8-дюймовий FHD (1920 х 1080) монітор із 70% кольоровою гамою. Будуть присутні такі порти – 7 x USB Type-A, 1 x USB Type-C, 3,5-мм роз’єм для навушників та Ethernet. У комплекті ви отримаєте клавіатуру та мишку.

Рекомендуємо: Xiaomi Запускає Настільний Комп’ютер Ningmei.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Київстар порадував своїх абонентів та розширив можливості своїх Суперсил

Київстар запускає нову акцію для усіх абонентів, які вже користуються, або планують перейти на тарифи з Суперсилою. У абонентів...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -