Реклама

Планшет Lenovo Yoga X отримав нові функції

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Компанія Lenovo достатньо різностороння компанія і має в наявності достатньо обширний асортимент продукції. Сьогодні надійшла інформація, що планшет Lenovo Yoga X отримав нові функції.

Згідно інформації, яку отримали і якою поділилися XDA Developers, новий планшет Yoga X описується як “другий екранний UX каркас”.

Планшет Lenovo Yoga X отримав нові функції

За їх словами, планшет від Lenovo може використовуватися як вторинний дисплей для інших пристроїв. До таких пристроїв можна віднести ПК, ноутбуки, смартфони, або ж інші планшети. Для того щоб переводити планшет у вторинний екран, достатньо використати порт micro-HDMI.
Коли планшет підключений до ПК або іншого пристрою, його власна OC Android буде заблокована для відображення вмісту з іншого пристрою. В такому режимі будуть функціонувати тільки кнопки гучності. На самому дисплеї буде можливість тільки керувати налаштуваннями дисплею, тобто можна налаштувати яскравість, потужність.

На даний момент, про майбутній планшет відомо мало і відома тільки його візуалізація, якою поділився Evan Blas.

Рекомендуємо: Nokia Подала Позов Проти Lenovo

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Nokia готується представити ноутбук власної розробки

Бренд Nokia за останні роки неабияк розрісся. Якщо спочатку компанія HDM Global випускала під цим брендом смартфони, то зараз...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -