Реклама

Планувальник твіттів буде доступний в Twitter

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Нещодавно, з’явилася інформація, що Twitter розробляє нову функцію для користувачів. Як виявляється, планувальник твіттів буде доступний в Twitter вже в найближчий час.
Якщо ви, звичайний користувач твіттера, то така офіційна функція була б надзвичайно корисною і допомогла б правильно планувати твіти. На даний момент, щоб запланувати свій твіт необхідно використовувати сторонні сервіси. Як ми знаємо, це не дуже зручно і не завжди безпечно.
Команда розробників вирішить цю незручність в найближчий час.

Зараз проходить закрите тестування цієї функції у вузькому колі тестерів. В найближчий час повинен відбутися відкритий тест, а вже після того, варто очікувати офіційне оновлення та реліз.
На даний момент, функція планування твіттів працює тільки для користувачів (тестерів) у веб-браузері. Стосовно мобільної версії Twitter ще нічого невідомо.

Офіційної інформації від Twitter, ще не надходило. Можливо, цю функцію і не будуть вводити, все залежить від керівництва і вдалих тестувань. Будемо очікувати більше інформації.

Рекемендуємо: Twitter буде блокувати повідомлення образливого характера.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо найочікуваніші функції смартфонів, які вийдуть в найближчому майбутньому

Продовжуємо тему смартфонів, а саме поговоримо про розвиток технологій в даній сфері. На основі уже існуючих тенденцій, спробуємо визначити,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -