PlayStation 5 споживає набагато більше енергії, ніж PlayStation 4

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Приставка PlayStation 5 споживає набагато більше енергії, ніж PlayStation 4. Енергоспоживання приставки – на рівні 15-дюймового ігрового ноутбука з відеокартою GeForce RTX 2070 Super.

У вересні глава підрозділу PlayStation компанії Джим Райан (Jim Ryan) говорив про те, що PlayStation 5 виявиться не тільки потужною, але ще і дуже енергоефективної ігровою приставкою. Правда, тоді мова йшла про споживання енергії в режимі очікування, який, по правді кажучи, мало кого цікавить. А що з енергоспоживанням під час “ігрового режиму”?

Як виявилося, тут PlayStation 5 начисто програє всім своїм попередницям. За вимірами одного з користувачів, під час гри в Spider-Man: Miles Morales енергоспоживання новинки досягає позначки в 200 Вт. Для порівняння, в «екстремальному» режимі гри при вирішенні 4К енергоспоживання PlayStation 4 Pro становить 150 Вт. Таким чином, ігровий режим нівелює всі заходи, спрямовані на зниження енергоспоживання PlayStation 5 в режимі простою.

Цікаво, що приблизно стільки ж – 201 Вт в режимі гри – споживає геймерський ноутбук Asus Strix Scar 15, оснащений відеокартою GeForce RTX 2070 Super. А адже в ноутбуці більше компонентів, які треба плекати енергією. Цікаво, що 17-дюймовий Asus Strix Scar з відеокартою GeForce RTX 2080 Super споживає набагато більше – 227 Вт.

Читайте також: PlayStation 5 скачує ігри швидше за Playstation 4 Pro.

Джерело

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

На Xiaomi Youpin представлено нові навушники

Сьогодні на Xiaomi Youpin представлено нові навушники від партнера Xiaomi – Baseus. Навушники отримали назву Baseus Encok W04 Pro...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -