Реклама

По якій причині та в яких ситуаціях варто вимкнути мобільний інтернет?

Останні Новини

Колись люди взагалі не використовували мобільний інтернет. Він був дуже повільний, але дорогий. Користувались звичайним кабельним або модемом вдома за комп’ютером. Зараз часи змінились і важко уявити навіть один день без інтернету на смартфоні. Люди настільки звикли бути онлайн та в курсі всіх подій, що просто не вимикають з’єднання цілодобово. Так робити не варто і є конкретні ситуації, коли інтернет на смартфоні варто вимкнути.

Цікаво: Через збільшення кількості абонентів швидкість супутникового інтернету Starlink знизилась

Вночі. Є декілька причин вимкнути з’єднання в нічний час доби. По-перше, так економиться трафік та заряд батареї. По-друге, не будуть приходити повідомлення з месенджерів. До речі, є люди, які просто залежні від телефону і проводять в ньому час постійно. Так от для них вимкнення інтернету це, свого роду, обмеження. Деякі виробники роблять спеціальну функцію. Коли приходить ніч, смартфон сам вимикає інтернет і не дає його увімкнути до ранку.

Коли увімкнений Wi-Fi. Буває, що на смартфоні одночасно увімкнений і мобільний інтернет, і Wi-Fi. В цьому немає нічого страшного, якщо безпровідна мережа стабільна. Але от якщо Wi-Fi повільний або час від часу зникає, то смартфон постійно буде перемикатись між мережами, щоб знайти стабільне з'єднання. В такому випадку дуже швидко буде розряджатись батарея.

В дорозі. Рекомендується відключати мобільний інтернет в дорозі. Причиною є те, що телефон постійно шукає вежу для під'єднання. В місті це робиться один раз і все, далі інтернет працює. А в дорозі або просто в сільській місцевості з поганим покриттям, смартфон буде постійно намагатись підвищити якість з'єднання. Це дуже розряджає акумулятор. Тим більше варто пам'ятати, що не завжди в дорозі є де зарядити пристрій, можна залишитись взагалі без телефону і можливості подзвонити.

Цікаво: Nokia воскрешає «цеглину» з Інтернетом 4G і маленьким екраном

Економія трафіку. Це найменш вагома причина відключити мобільний інтернет, адже більшість людей вибирають безлімітні тарифи не дивлячись на те, що вони коштують дорожче. Але якщо все ж у вас є певні обмеження трафіку, то краще вимикати мобільний інтернет коли він не потрібен, або там де є стабільне з'єднання Wi-Fi. Це допоможе заощадити трохи Мб.

Отож, якщо ви маєте безлімітний інтернет, мешкаєте в місті і маєте стабільне з'єднання, то відключати мобільні дані особливої потреби немає. Але в інших випадках, які описані вище, в цьому є сенс.

Цікаво: Декілька причин, чому супутниковий інтернет не стане популярним в світі

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо найпопулярніші смартфони у всьому світі на початку 2021 року

Можливо вам колись було цікаво, які смартфони користуються шаленою популярністю за межами України. Так ось, проаналізувавши ринок смартфонів за...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -