Реклама

POCO розкрили дату релізу нового бюджетного смартфону

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Нещодавно POCO розкрили дату релізу нового бюджетного смартфону, який побачить світ 30 вересня (спочатку в індії) і буде називатися він POCO C31. Раніше передбачалося, що цей пристрій буде запущено під брендом POCO C4, але виявилося, що натомість він має позначку POCO C31.

Poco розкрили дату релізу нового бюджетного смартфону

Згідно з минулими звітами, POCO C31, як очікується, буде бюджетним смартфоном, орієнтованим на ринок смартфонів початкового рівня-можливо, з супер доступною ціною, нижчою за позначку 100 доларів.

Хоча тизер, випущений компанією, не розкрив багато інформації, що стосується телефону, але він підтвердив, що телефон буде мати досить типовий на вигляд виріз з дещо помітними рамками уздовж боків.

Наразі залишається з'ясувати, чи з'явиться POCO C32 як ребрендований смартфон Redmi, як і у випадку з нинішнім POCO C3, який в основному базувався на Redmi 9C з деякими незначними відмінностями.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Oppo представили смартфон Oppo X 2021 Rollable Concept

Сьогодні  Oppo представили смартфон Oppo X 2021 Rollable Concept, який має розширюваний дисплей, який є першим у своєму роді. Зусилля науково-дослідних...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -