Реклама

Показано прототип невипущеного смартфона Apple iPhone 5s

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні було показано прототип невипущеного смартфона Apple iPhone 5s в незвичному кольорі. Користувач Twitter опублікував фотографії прототипу, який компанія так і не зробила комерційним смартфоном. Прототип виконаний в темно-сірому кольорі.

iPhone 5s представили у вересні 2013 року. Apple пропонувала смартфон в золотистому, сріблястому і «космічному сірому» кольорі. Прототип iPhone 5s виглядає досить незвично. Колір його корпуса називають кольором сірого шиферу. Не виключено, що Apple хотіла випустити айфон в такому кольорі, але є версія, що дана забарвлення використовувалася виключно під час розробки.

Повідомляється також, що прототип iPhone 5s був виготовлений в грудні 2012 року. Колір сірого шиферу був одним з найбільш нетривких в лінійці пристроїв Apple. Він був доступний тільки для iPhone 5, першого покоління iPad mini і п'ятого покоління iPod Touch. В результаті Apple віддала перевагу більш світлого відтінку.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Oppo готується показати смартфон A93

Сьогодні надійшла інформація, що Oppo готується показати смартфон A93. Відповідна інформація зявилася на офіційному акаунті Oppo Malaysia в Twitter,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -