Реклама

Показано різницю в грі Cyberpunk 2077 до і після великого оновлення

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Розробник Cyberpunk 2077 компанія CD Projekt RED випустила масштабний патч для гри під версією 1.2. Сьогодні ж було показано різницю в грі Cyberpunk 2077 до і після великого оновлення.

На відео було продемонструвано варіанти гри для PlayStation 4, PlayStation 4 Pro, PlayStation 5, Xbox One, Xbox One X і Xbox Series X.

Незважаючи на масштабність патча, не можна сказати, що різниця до і після дуже помітна. У деяких місцях текстури стали чіткіше, зросла продуктивність, гра в цілому стала працювати стабільніше.

Нагадаємо, коли Cyberpunk 2077 тільки вийшла, користувачі консолей стали скаржитися на проблеми з грою. Вони спостерігали різні баги, гра підвисала, текстури НЕ прогружаются. Перший же патч трохи виправив ситуацію, але власникам консолей минулого покоління все одно залишалося бажати кращого від гри.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Xiaomi запатентували складаний смартфон з висувною камерою

Xiaomi запатентували складаний смартфон з висувною камерою. Це складаний смартфон, який можна розкласти до розмірів невеликого планшета. Минулого місяця...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -