Реклама

Покупки в кредит без комісій та переплат доступні із Apple Pay Later

Останні Новини

Apple Pay Later – оновлення Wallet, про яке вперша заговорили ще в 2021 році. І ось вчора, на конференції WWDC було анонсовано, що восени ця функція вже буде доступна користувачам в рамках оновленої iOS 16. Що передбачає ця функція?

Користувачі за допомогою Apple Pay Later зможуть оформляти покупку частинами на будь-який товар. Сплатити потрібно буде на протязі шести тижнів після покупки, передбачається чотири платежі. Apple Pay Later не буде мати жодних комісій та відсотків. Людина повинна буде оплачувати точну таку суму, яка була на ціннику, просто розтермінувати її на довший період часу. Функція оплати частинами буде доступна в кожному магазині чи сервісі, де є можливість платити за допомогою Apple Pay, але не кожному користувачу. Поки що критерії відбору не відомі, про них не повідомлялось, але ми думаємо, що як тільки функція стане доступною, то і умови будуть більше зрозумілі.

Цікаво: З Play Market та App Store буде видалено близько 1 млн додатків

В самому додатку Wallet можна буде відстежувати коли і скільки потрібно заплатити, а також можна буде встановити власний ліміт на такі платежі.

Вже дуже скоро буде можливість скористатись цією зручною та вигідною функцією, потрібно лише дочекатись осені та отримати потрібне оновлення.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Sourcemacrumors
Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названы 4 места, где нельзя хранить банковскую карту

Стаття доступна українською..Банковскими картами пользуется достаточно большое количество людей, поскольку это невероятно практично и удобно в использовании. Хотя с...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -