Реклама

Покупці Xiaomi Mi 11 обманним шляхом отримують зарядний пристрій

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Флагманський смартфон Xiaomi Mi 11 надійшов у продаж в Китаї на цьому тижні, він став першим пристроєм китайського виробника, який поставляється без зарядного пристрою і кабелю в комплекті. Однак Xiaomi надала покупцям можливість купити смартфон без зарядного пристрою і з ним по тій же ціні. Зараз же стало відомо, що покупці Xiaomi Mi 11 обманним шляхом отримують зарядний пристрій.

Деякі покупці замовили спеціальний комплект Xiaomi Mi 11 із зарядним пристроєм за ціною звичайного видання, а потім повернули смартфон, залишивши собі зарядний пристрій на основі нітриду галію потужністю 55 Вт. При цьому вони заплатили всього 0,01 китайського юаня.

При виборі комплекті Set Edition з аксесуарами на сторінці оформлення замовлення відображаються смартфон і зарядний пристрій окремо. Скріншот підтверджує, що при оформленні замовлення на такий комплект зі смартфоном Xiaomi Mi 11, який оснащений 8 Гб оперативної пам'яті і 256 ГБ флеш-пам'яті, потрібно заплатити 4299 юанів (658 доларів США). При цьому сам смартфон коштує 4298,99 юаня, а зарядний пристрій коштує 0,01 юаня.

Покупці Xiaomi Mi 11 обманним шляхом отримують зарядний пристрій

Деякі покупці вирішили скористатися цим, щоб замовити Set Edition, а потім повернути телефон, залишивши собі зарядний пристрій. При цьому деякі користувачі ставлять під сумнів цю інформацію, вважаючи, що при поверненні смартфона буде вирахувана повна вартість зарядного пристрою, а покупець, який залишить собі адаптер, отримає назад не 4299, а 4200 юанів.

Лу Вейбінг (Lu Weibing), генеральний менеджер бренду Redmi, заявив, що 20 000 користувачів, які купили на старті смартфон без зарядного пристрою, надали Xiaomi величезну підтримку. Тепер Apple просять взяти приклад Xiaomi.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відомо, чи можна покращити швидкість мобільного інтернету

Якщо ви колись цікавилися швидкістю мобільного інтернету, а саме швидкість в мережі 4G, то могли знати, що максимальна швидкість...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -