Реклама

Популярність месенджера Telegram б’є всі можливі рекорди

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Як ми вже раніше повідомляли, користувачі WhatsApp масово покидають месенджер і переходять до конкурентів у вигляді Telegram, BiP, Signal, Viber та інших. Причиною такого швидкого переходу до конкурентів є те, що WhatsApp запроваджує нову політику в додатку, з чим не згодні багато користувачів. Так ось, через нову політику WhatsApp, популярність месенджера Telegram б’є всі можливі рекорди.

Як повідомляє команда Telegram, тільки за місяць січень було зареєстровано більше 90 млн нових користувачів. Відповідна інформація була опублікована в телеграм-каналі, з скріншотом можете ознайомитися нижче.

Популярність месенджера Telegram б'є всі можливі рекорди

Нагадуємо, що раніше цього місяця (12 січня), Павло Дуров похизувався тим, що “За останні 72 год до Telegram приєдналося 25 мільйонів нових користувачів”. Як видно, популярність не вщухає і месенджер набирає нових обертів.

Також нагадаємо, що на даний момент, WhatsApp переніс запровадження нових правил до 15 травня. За цей час вони будуть займатися “інформуванням” користувачів про майбутні нововведення.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.


Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

В Украине обвалились цены на портативную колонку JBL Charge 4

Стаття доступна українською...Что может быть лучше, чем отдых с друзьями на природе под зажигательную музыку? Наверное ничего. Чтобы отдых...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -