Реклама

Популярна гра українських розробників повернулася в Steam і знову була видалена

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Популярна гра українських розробників повернулася в Steam і знову була видалена. Хоррор-екшен The Sinking City від української студії Frogwares раптово повернувся в цифрові магазини, звідки був видалений через судову тяганину розробників з колишнім видавцем. Однак геймери встигли лише здивуватися значно збільшеній вартості тайтла – через кілька годин гра була знята з продажу.

Багатостраждальна The Sinking City повернулася в магазини з цінниками в 1400 грн в Steam і $ 60 в Microsoft Store. З огляду на, що на сторінці гри в цифровому сервісі Valve з’явилося два огляди, деякі геймери все ж встигли заплатити за тайтл до того, як його знову зняли з продажу. Коли екшен стане доступний для покупки, невідомо. Поки його можна придбати тільки в Nintendo eShop, звідки він і не зникав з самого релізу.

Нагадаємо, що влітку 2020 року Frogwares звинуватила видавництво Nacon в затримках виплат в процесі розробки і після релізу The Sinking City. Ще студія заявила, що її колишній партнер намагався привласнити права на гру. Поки що українська компанія програє розгляду з Nacon - тайтл повернувся в продаж за рішенням суду (неясно тільки, чому знову зник), проте справа, як і раніше знаходиться на розгляді.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

iPhone: 7 функцій, які змінять спосіб використання телефону

Хоча iPhone ( iOS ) має більш обмежену систему, ніж Android, все ж пропонує деякі функції налаштування, які можуть покращити спосіб використання телефону. Віджети,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -